Tel. 728-861-532, 698-533-944

Montaż, serwis, naprawy klimatyzacji, wentylacji Solary, pompy ciepła, rekuperacja

Tak pracujemy

rekuperacja warszawa,wentylacja warszawa

Działamy szybko i skutecznie – dla Twojej ochłody

Robimy wszystko co w naszej mocy, byś mógł jak najszybciej cieszyć się przyjemnym chłodem w gorącym domu. Krok po krok wytłumaczymy, jak może wyglądać przykładowy przebieg naszej usługi, np. montażu klimatyzacji w jakimś warszawskim budynku.

  1. Sygnał od Ciebie. Umów się z nami ok. 48 h przed planowanym rozpoczęciem prac.
  2. Zbadanie warunków. Po telefonie od Ciebie przyjeżdżamy na miejsce oraz sprawdzamy, jaki rodzaj urządzenia można dopasować do Twoich potrzeb i warunków lokalowych. Prezentujemy możliwości sprzętu klimatyzacyjnego, jego plusy i minusy, tak byś mógł ze spokojem trzymać rękę na temperaturze w Twoim mieszkaniu lub miejscu pracy. Wykonujemy projekt.
  3. Teraz jest czas na wybór spośród wielu opcji. Wybierz taką, która najbardziej sprzyja realizacji Twoich wymagań. Klimatyzatory LG, Samsung, Hitachi – to tylko wybór tego, co niezawodne i co proponujemy klientom.
  4. Montujemy. Ekipa przyjeżdża w terminie, po wcześniejszym umówieniu się z Tobą. Dojazd zawsze za darmo! Jesteśmy samowystarczalni: posiadamy niezbędny osprzęt do zamontowania klimatyzacji. Zabezpieczamy pomieszczenie przed kurzem i brudem, tym samym ograniczając sprzątanie po montażu do minimum. Standardowa instalacja trwa ok. 3-4 h.
  5. Rabaty oraz gwarancja. Zapewniamy rabaty na urządzenia oraz usługi, a przede wszystkim gwarancję w okresie od 2 do 5 lat. W tym czasie zapewniamy z naszej strony bezpłatne naprawy i doradztwo oraz wymagalne przez producentów urządzeń przeglądy okresowe w rozsądnej cenie.
  6. Zapłaty dokonujesz gotówką lub przelewem.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem sprzętu producentów sprzętu klimatyzacyjnego. Pełną wycenę instalacji klimatyzacji możemy podać dopiero po wizycie i wstępnym projekcie.

Zapraszamy do kontaktu: 728-861-532, 698-533-944.

  • Facebook